• VITAJTE NA STRÁNKACH NAŠEJ ŠKOLY

• AKTUÁLNE INFORMÁCIE PRE RODIČOV A ŠTUDENTOV

• Snažíme sa na tejto stránke poskytovať čo najaktuálnejšie informácie. Pre viac informácií prosím prezrite si sekciu Novinky.
          • Pre rodičov a študentov

Pre zobrazenie Vašich známok, domácich úloh a denného rozvrhu sa prosím prihláste pomocou konta, ktoré ste dostali od našej školy!

• Priateľskí učitelia
              • Máme radi naše deti a oni milujú učiť sa na našej škole
              • Zameranie na športy
              • Učiť sa je jednoduchšie vo fit a zdravom tele